Monika i Łukasz
sillage
O Nas
Witajcie w naszym magicznym świecie zapachów i perfum! Mam na imię Monika i wraz z moim mężem Łukaszem stworzyliśmy to miejsce dla Was.

Jak to wszystko się zaczęło ?  

W 2008 roku otworzyliśmy swoją pierwszą perfumerię stacjonarną z perfumami mainstream.

Nasza historia zaczęła się od pasji - ja, Monika, jestem ekonomistką z wykształcenia, ale moja prawdziwa miłość zawsze skupiała się wokół kosmetyków, zwłaszcza perfum. Ubieranie klientek i klientów w zapachy to dla mnie nie tylko praca, to prawdziwa pasja. Uwielbiam to błogie spojrzenie i błysk w oku, gdy zaprezentuje zapach właśnie w tej chwili życia najbardziej idealny.

Mój mąż, Łukasz, z kolei jest programistą z zamiłowania i talentem. To on stoi za technicznymi aspektami naszej perfumerii, zapewniając, że nasza strona internetowa działa jak marzenie. Dla Łukasza najważniejsze jest, aby zakupy u nas były proste i niezwykle intuicyjne. Z kolej dla mnie najistotniejsze jest, abyście byli zachwyceni już samymi zapachami.

W 2020 roku postanowiłam podzielić się moją miłością do perfum z większym światem i stworzyłam videobloga: AROMA. Codzienne obcowanie z zapachami nauczyło mnie wrażliwości i uczyniło mnie bardziej wymagającą. W poszukiwaniu nowych doznań i emocji odkryłam świat perfum niszowych i zakochałam się w nim bez reszty. To było jak zaklęcie, które wciąga mnie coraz głębiej.

Nasza dusza przedsiębiorcza zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę, i tak narodziła się nasza własna perfumeria niszowa: Perfumeria Sillage. Nazwa naszej perfumerii Sillage wywodzi ze świata perfumeryjnego i oznacza ślad zapachu, jaki perfumy zostawiają w powietrzu wokół noszącej je osoby.

Jako pasjonatka perfum, osobiście selekcjonuję każdy flakon, dbając o to, aby każdy produkt w naszej perfumerii spełniał najwyższe standardy jakości.

Zapraszamy Was do naszego sklepu, gdzie każdy flakon to opowieść, a każdy zapach to podróż w nieznane.

Dołączcie do nas w tej ekscytującej podróży przez świat perfum niszowych i odkryjcie z nami magię zapachów.

Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj