BRECOURT

BRECOURT.  W 1812 roku w Grasse powstał Maison BRUNO COURT, który uważamy za historyczne źródło ekskluzywnej perfumerii. Oryginalność jego kreacji i zamiłowanie do personalizacji przyciągały europejską i rosyjską arystokrację, która podróżowała tysiące kilometrów, aby mieć swoje perfumy wykonane na miarę. Jej dążenie do jakości sprawiło, że zechciała opanować wszystkie etapy tworzenia perfum, od uprawy i zbierania kwiatów, które zdobiły jej warsztat, gdzie asystenci tworzyli pachnącą muzykę, po jej organy perfum, gdzie każdego dnia komponowane były nowe nuty zapachowe.

Przekonaliśmy Emilie BOUGE, 4. pokolenie perfumiarzy z Grasse, których dziadkowie byli właścicielami domu BRUNO COURT, aby wsparła nasz projekt rozwoju nowoczesnej ekskluzywnej perfumerii na tej ścieżce personalizacji.

W 2009 roku powstała marka BRECOURT. Z biegiem czasu, Emilie BOUGE udało się udoskonalić technikę formułowania, której szukaliśmy, a my zbudowaliśmy nasze własne warsztaty w Grasse, aby kontrolować etapy produkcji i pozwolić nam osiągnąć nasz cel doskonałości.

NASZA METODA FORMUŁOWANIA

Gdy wyobrażamy sobie perfumy, rozkładamy je, jak malarz, na różne aspekty, które raz złożone, stworzą końcową emocję. Dla każdego z tych aspektów, prosimy Emilie BOUGE o stworzenie specyficznego zapachu, który nazywamy filtrem emocjonalnym.

Każdy filtr emocjonalny wymaga wielu testów, a dopiero gdy wszystkie są udane, perfumiarz poświęca się wirtuozowskiej pracy nad ich połączeniem i dawkowaniem, aż do momentu podpisania zapachu, który będziesz nosić.

Teraz zaczyna się nowa historia, historia perfum i ich nosiciela. Perfumy muszą nadal się dostosowywać, ewoluować, musisz nadać im życie w każdym momencie.

Aby to zrobić, twoje perfumy będą otoczone dwiema różnie dozowanymi wersjami sprayu, wodą kolońską i absolutem, które pozwolą ci manipulować ich intensywnością, ale także dwoma filtrami emocjonalnymi, które możesz roztaczać na swojej skórze, w zależności od swojej osobowości, okoliczności czy nastroju, aby stworzyć swój osobisty, unikalny dotyk.

Dowiedz się więcejShow less
Filtruj według
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj