Cadèle

manufacturer_2.jpg?time=1692471308

Cadele'a Marka łączy dwa światy: perfumerii high-end i litoterapii, czyli energetycznej sztuki kamieni. Nasze podejście do perfumerii i ogólnie do piękna opiera się na holistycznej koncepcji. Uważamy, że konieczne jest uwzględnienie całości człowieka i wszystkich aspektów jego bytu: fizycznego, emocjonalnego, psychicznego i duchowego.

Ma to na celu osiągnięcie optymalnej sensoryczności i wydajności podczas formułowania naszych produktów. W ten sposób oferujemy perfumy o wielowymiarowych korzyściach: Przede wszystkim na poziomie fizycznym, ze względu na ich unikalną sygnaturę węchową. Ale także w bardziej eteryczny sposób, dzięki mocy kamieni na poziomie energetycznym.

Połączenie perfumerii, litoterapii i biżuterii Jesteśmy z natury estetami, pragniemy połączyć wymiar estetyczny z energetycznym wszechświatem litoterapii. Naszą główną ambicją jest sublimacja kamienia, centralnego elementu naszej koncepcji i receptury naszych perfum.

Aby z tego stopu powstał cenny „klejnot”. W każdej butelce znajduje się wypolerowany i fasetowany kamień, rygorystycznie wyselekcjonowany pod kątem jego właściwości energetycznych. Podobnie jak w przypadku biżuterii ma być prawdziwym klejnotem, na który oglądanie i używanie sprawia nam przyjemność. Gdy sok się skończy, wszystko staje się alchemizowane.

Butelkę można otworzyć dzięki odkręcanej szyjce (za pomocą uniwersalnego zacisku). Pozostawiając tym samym właścicielowi możliwość odzyskania swojego drogocennego klejnotu, przekształcenia go w klejnot zgodnie z jego pragnieniami i wyobraźnią.

Dowiedz się więcejShow less
Filtruj według
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj