WIDIAN

WIDIAN to kwintesencja orientalnego luksusu w świecie perfumerii, łącząca tradycje Bliskiego Wschodu z nowoczesnością zachodniej sztuki tworzenia zapachów. Marka, która czerpie inspiracje z bogatej kultury i krajobrazów Arabii, przenosi nas w świat pełen tajemnic, namiętności i nieodkrytych emocji.

Każdy zapach WIDIAN to opowieść, która opowiada historię miejsca, momentu czy uczucia. Skomponowane z najszlachetniejszych składników, perfumy te zaskakują złożonością, głębią i wyjątkowym charakterem. To symfonie nut, które razem tworzą harmonijne i niezapomniane melodie na skórze.

Eleganckie flakony, w których zamykane są te cenne esencje, odzwierciedlają ducha marki - są połączeniem tradycji i nowoczesności, prostoty i luksusu. WIDIAN to nie tylko zapach, ale całe doświadczenie, które zaczyna się już od chwili uchwycenia butelki w dłoni.

Dla tych, którzy pragną wyróżnić się i wyrazić swoją unikalną osobowość, WIDIAN oferuje perfumy, które są odzwierciedleniem indywidualizmu, pasji i głębokiej miłości do sztuki perfumeryjnej. To zapachy dla odważnych, dla tych, którzy nie boją się podróżować po świecie emocji i wspomnień za pomocą zmysłu węchu.

Dowiedz się więcejShow less
Filtruj według
815,00 zł

815,00 zł / 100ml

Woda perfumowana
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj