ATELIER DES ORS VILLA PRIMEROSE

1 065,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
3760027143766
Opis

ATELIER DES ORS VILLA PRIMEROSE 

Przenosząc swoją siedzibę do urokliwej neoklasycystycznej Villi Primerose z 1886 roku w Grasse, Atelier Des Ors zagłębia się w swoich własnych wspomnieniach oraz w historii tego wyjątkowego budynku, który jest świadkiem rozwoju francuskiego perfumiarstwa w tej renomowanej stolicy perfum. Jest to miejsce o szczególnym znaczeniu, co potwierdza także decyzja UNESCO o wpisaniu "Perfumeryjnego know-how Pays de Grasse" na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego w 2018 roku, co podkreśla prestiż i wyjątkowość tego regionu w świecie perfum.

W hołdzie dla emocjonalnej siły perfum i ich zdolności do wywoływania wspomnień, Atelier Des Ors wprowadza dwie nowe kompozycje zapachowe: Villa Primerose i Blue Madeleine.

Villa Primerose celebrowana jest za sprawą swojego charakterystycznego połączenia róży i skóry, które odwołuje się do początków perfumiarstwa, kiedy to olejek różany był używany do perfumowania eleganckich skórzanych rękawiczek, maskując nieprzyjemny zapach skóry. Perfumy te również nawiązują do tradycji savoir-faire Grasse, eksplorując wyjątkowość składnika, jakim jest róża.

Składając hołd temu ikonicznemu kwiatowi, zapach Villa Primerose kreatywnie reinterpretuje jego duet ze skórą, budując harmonię na kontrastach: delikatności i sile, męskości i kobiecości, przeszłości i przyszłości. Wynikiem jest odkrycie na nowo drzewno-skórzanej, zmysłowej róży, której aksamitne nuty zamszu wspaniale dopełniają całość. Villa

„Tworząc Villa Primerose pracowałam z dwoma kultowymi składnikami z zapachowego krajobrazu Grasse: różą i skórą, celebrując ich wyjątkowe dziedzictwo.” - Marie Salamagne

Zapach ten zachwyca intensywnym aromatem świeżych płatków róży stulistnej, które harmonijnie współgrają z pikantnym charakterem skóry oraz żywiołowym różowym pieprzem.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
3760027143766

Opis

Nuty Zapachowe
Ambrette (piżmian właściwy)
Gruszka
Irys
Kardamon
Piżmo
Różowy pieprz
Skóra
drzewna ambra
róża stulistna

Specyficzne kody

EAN13
3760027143766
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Podobne produkty
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj