BOTANICAE TARO ELIXIR DE PARFUM

630,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8437018391905
Opis

BOTANICAE TARO ELIXIR DE PARFUM 75ML

"Gerda Taro" to nie tylko zapach, to hołd dla nieustraszonej kobiety, której odwaga i determinacja przyczyniły się do zmiany oblicza historii. To niezwykłe perfumy, które starają się uchwycić istotę tej niezłomnej postaci, która zarysowała swoje imię w historii fotoreportażu i walki o wolność.

W każdej nutce tego zapachu znajdujemy opowieść o śmiałej podróżniczce, która walczyła z przeciwnościami losu i śmiało przemierzała pola bitew, by uwiecznić obrazy, które przemawiały za sobą. To aromat, który w sobie zawiera nie tylko zapach wspomnień, ale również siłę i determinację, jaką emanowała Gerda Taro w obliczu niebezpieczeństw wojny.

W "Taro" można odnaleźć nuty symbolizujące jej odwagę, siłę charakteru, ale i delikatność spojrzenia na świat, której nie pozbawiły ją trudne warunki i wyzwania, jakie stawiała przed nią rzeczywistość. To zapach, który jest nie tylko hołdem dla jej pracy jako fotoreporterki, ale również dla jej niezłomnego ducha, który przemawiał przez każde ujęcie, jakie zdołała uwiecznić na kliszach aparatu.

W sumie, "Gerda Taro" to nie tylko mieszanka zapachów, to opowieść o kobiecie, która odważyła się zmienić świat poprzez obrazy i postawić czoła wyzwaniom, nie ulegając strachowi ani przeciwnościom. To zapach, który przypomina o sile kobiet i o niezliczonych historiach bohaterstwa, które pozostają często ukryte w głębinach historii.

Nuty Zapachowe
Głowy
Ananas, szafran
Serca
Jaśmin, szałwia
Bazy
Paczula, labdanum, oud
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8437018391905

Opis

Nuty Zapachowe
Ananas
Jaśmin
Labdanum
Oud
Paczula
Szafran
Szałwia

Specyficzne kody

EAN13
8437018391905
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj