CARNER BARCELONA COSTARELA EDP

woda perfumowana uniseks 

Dowiedz się więcejShow less
735,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8437011481306
Opis

CARNER BARCELONA COSTARELA EDP

COSTARELA to zapach, który przenosi Cię prosto do serca otwartego morza, gdzie nieograniczona wolność spotyka się z nieskończoną błękitem wód. To perfumy, które uchwyciły esencję morskiej przygody, oddając uczucie śródziemnomorskiej bryzy i słonego, drzewnego aromatu, którym przesiąknięte są stare łodzie przycumowane na piaszczystych brzegach.

Inspiracja:

COSTARELA czerpie natchnienie z bezkresu morza i jego niezgłębionych tajemnic. Zapach ten jest hołdem dla majestatycznego oceanu i jego nieodpartego uroku. Przeznaczony dla tych, którzy marzą o podróżach po nieznanych wodach, odkrywaniu dalekich lądów i doświadczaniu wolności, jaką daje tylko otwarte morze.

Kompozycja Zapachowa:

Główne nuty tego zapachu przenoszą w serce morskiej przygody. Poczujesz świeżość morskiej bryzy, która delikatnie muska twarz, przywołując poczucie czystości i odświeżenia. Jest to jak oddech śródziemnomorskiego wiatru, który niesie ze sobą zapach soli i swobody.

Serce zapachu ujawnia ciepłe, drzewne nuty, przypominające o starych, drewnianych łodziach, które z pokolenia na pokolenie przemierzały morza. Te nuty przypominają o historii i tradycji, o długich podróżach i odkryciach, które zostały zapisane w każdym ziarnie drewna.

Baza COSTARELA ukrywa w sobie głębię i tajemniczość oceanu. Słonawy zapach przypomina o morskich głębinach i nieskończonym horyzoncie, dodając kompozycji głębi i charakteru.

COSTARELA to perfumy dla poszukiwaczy przygód, marzycieli i tych, którzy cenią sobie wolność. To zapach, który przenosi w świat, gdzie morze spotyka się z niebem, a horyzonty są nieograniczone. Nosząc go, każdy dzień staje się podróżą po nieznanych wodach, pełną tajemnic i odkryć.

Nuty Zapachowe
Głowy
Bergamotka i Szafran
Serca
Nuty morskie i Piasek
Bazy
Ambroksan, Cedr Virginia i Bursztyn
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8437011481306

Opis

Nuty Zapachowe
Ambroksan
Bergamotka
Bursztyn
Cedr Virginia
Nuty morskie
Piasek
Szafran

Specyficzne kody

EAN13
8437011481306
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj