TIZIANA TERENZI MAREMMA EXTRAIT DE PARFUM

990,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741132322
Opis

TIZIANA TERENZI MAREMMA EXTRAIT DE PARFUM

Kolejnym przystankiem naszej niezwykłej podróży jest Toskania - ta może mniej romantyczna i znana, zasłynięła ze swoich wzgórz i dolin Maremmy. To kraina surowa i silna, niczym mężczyźni i kobiety, którzy ją zamieszkują. Pełna dumy i królewskości, podobnie jak konie, które nieustannie galopują przez jej tereny. Toskania opowiada o obozowiskach w dzikim i nieskażonym terenie w towarzystwie Butteri - pasterzy na koniach typowych dla Maremmy. Nazwa ta pochodzi od greckiego słowa boútoros, co oznacza "ten, który podgania bydło". Tę rolę można porównać do amerykańskiego kowboja.

Moc tego miejsca jest odczuwalna w tym perfumie, który jest skomplikowany i pełen różnych aspektów. Bogaty w owocowe i kwiatowe nuty typowe dla tych miejsc, równocześnie mocny dzięki nutom skóry i drewna, które nadają twórczości niewiarygodnej trwałości. W jego czarnym flakonie ujęte jest całe piękno dzikiej i fascynującej krainy. To kąt Włoch nieznany dla wielu, a pełen cudów.

Maremma marki Tiziana Terenzi to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn, które wprowadzono na rynek w 2013 roku. Za ich stworzenie odpowiada Paolo Terenzi.

Nuty głowy tych niezwykłych perfum składają się z dębu, czarnej porzeczki, ylang-ylang, jaśminu i bergamotki, które łączą się z nutami serca w postaci miodu, agaru (oud), hurmy, kminku, irysu i dzięgla. Podstawę zapachu stanowią natomiast kakao, paczula, bursztyn, drzewo sandałowe, drzewo różane i labdanum.

Maremma to nie tylko zapach - to esencja Toskanii, zamknięta w eleganckim flakonie. To perfumy, które przenoszą nas w miejsce pełne surowego piękna i dzikiej natury, gdzie możemy poczuć ducha prawdziwej, nieznanej Toskanii.

Rok wydania: 2013

Nuty Zapachowe
Głowy
Dąb, Czarna porzeczka, Ylang-ylang, Jaśmin i Bergamotka
Serca
Miód, Agar (oud), Hurma, Kmin, Irys i Dzięgiel
Bazy
Kakao, Paczula, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Drzewo różane i Labdanum
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741132322

Specyficzne kody

EAN13
8016741132322
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj