V CANTO BY TERENZI ADUX EXTRAIT DE PARFUM

1 575,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741742675
Marka:
Opis

V CANTO BY TERENZI ADUX EXTRAIT DE PARFUM

Inspirowane życiem i twórczością Agostino di Duccio, znanego również jako Adux, te perfumy oddają wielkość tego artysty, który słynął ze swojego niezłomnego charakteru. Jako błyskotliwy i wyjątkowo zdolny uczeń Donatella, Adux stworzył wiele niezapomnianych dzieł sztuki, w tym niesamowite reliefy dla Tempio Malatestiano, na zlecenie Sigismondo di Malatesta. 

Adux był postacią skomplikowaną - zarówno jako człowiek jak i artysta. Jego charakter łączył w sobie elegancję i determinację, a jego prace odzwierciedlały nowatorskie pomysły, przy zachowaniu szacunku dla klasycznych harmonii. Te aspekty są właśnie tym, co reprezentuje ten unikalny zapach - symbolem jest elegancja i innowacyjność.

W dziełach Aduxa widać niezwykłą elegancję i lekkość materiałów, które wydają się unosić poza ziemską grawitację, przenosząc rzeźbę do eterycznego świata. To odczucie powraca przy pierwszym kontakcie z tym zapachem.

Zapach otwiera się delikatnym wybuchem cytrusów, gdzie przeważa bergamotka z Kalabrii, harmonijnie połączona z sycylijskim grejpfrutem i brazylijską pomarańczą, balansując z jabłkami z Dolomitów. Serce zapachu obejmuje efervescentną głowę, zbliżając ją do mocnej podstawy. Odczuwalny jest intensywny i dziki aromat włoskiej trawy i ananasa z Kostaryki, skontrastowany z indyjskim kardamonem i afrodyzjakalną paczulą z Singapuru.

Baza zapachu opiera się na kuszących nutach szarej ambry i mchu dębowego z Toskanii, akcentowanych przez włoską brzozę i piżmo, które zwiększają jego reverbację, potęgowaną elegancką siłą kambodżańskiego oud.

Adux to elegancki i uniesiony zapach, dedykowany tym, którzy nie boją się kwestionować tradycji, odkrywając nowe harmonie i zrównoważoną symfonię uwodzicielskich nut.

Nuty Zapachowe
Głowy
Brazylijska pomarańcza, Grejpfrut, Jabłko i Kalabryjska bergamotka
Serca
Trawa, Kardamon, Ananas i Paczula
Bazy
Brzoza, Piżmo, Ambra, Mech dębowy i Kambodżański oud
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741742675

Opis

Nuty Zapachowe
Ambra
Ananas
Brazylijska pomarańcza
Brzoza
Grejpfrut
Jabłko
Kalabryjska bergamotka
Kambodżański oud
Kardamon
Mech dębowy
Paczula
Piżmo
Trawa

Specyficzne kody

EAN13
8016741742675
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj