V CANTO BY TERENZI ARSENICO EXTRAIT DE PARFUM

1 575,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741912511
Opis

V CANTO BY TERENZI ARSENICO EXTRAIT DE PARFUM

V Canto Arsenico Extrait de Parfum to niezwykle złożony, magnetyczny i intrygujący zapach, który jest zarówno męski jak i kobiecy. Ten uniseksowy eliksir ujawnia swoje niepowtarzalne tajemnice kropla po kropli, odzwierciedlając piękno i niebezpieczeństwo, które niesie ze sobą arszenik, składowa, od której wziął swoją nazwę.

Inspiracją dla tego zapachu było zaskakujące połączenie śmiertelnej piękności arszeniku oraz magicznego pierścienia, w którym Lucrezia Borgia przechowywała swój trujący sekret. Arsenico to perfumy pełne paradoksów, bywają jak wierny przyjaciel, gotowy zawsze być u naszego boku, ale równocześnie mogą stać się potężną bronią, zawsze gotową do użycia, aby zaatakować lub obronić, zdobywać lub uwodzić w zręcznej, niemal niewyczuwalnej grze.

Kompozycja otwiera się lekkim bukietem cytrusów, z wyrazistą nutą kalabryjskiego bergamotu, która stopniowo zanika, ustępując miejsca słodkim akcentom czerwonej porzeczki, jabłka i soczystego ananasa. Po tym subtelnym i zmysłowym preludium, zapach eksploduje falą rzadkich drewn, takich jak czerwone paczuli i libański cedr, zrównoważonych delikatnością brzozy i fasolki tonka. Te drzewne nuty są zmysłowo otulone przez jaśmin i benzoes, tworząc ciekawy kontrapunkt z chłodnymi nutami artemizji.

Perfumy Arsenico są niezwykle trwałe, ich niewiarygodna, utrzymująca się scia wynika z silnej podstawy stworzonej z szarego bursztynu połączonego z antycznym piżmem i cennymi mchami. Jest to olfaktoryczna broń - potężna, ale subtelna, skryta w jednej kropli tego urzekającego zapachu.

Nuty Zapachowe
Głowy
Ananas, Jabłko, Czerwona porzeczka i Bergamotka
Serca
Cedr, Brzoza, Paczula, Cypriol, Benzoes, Fasolka tonka i Jaśmin
Bazy
Mech dębowy, Piżmo i Bursztyn
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741912511

Opis

Nuty Zapachowe
Ananas
Bazylia
Bergamotka
Brzoza
Bursztyn
Cedr
Cypriol
Czerwona porzeczka
Fasola tonka
Jabłko
Jaśmin
Mech dębowy
Paczula
Piżmo

Specyficzne kody

EAN13
8016741912511
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj