V CANTO BY TERENZI STRAMONIO EXTRAIT DE PARFUM

1 200,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741682551
Marka:
Opis

V CANTO BY TERENZI STRAMONIO EXTRAIT DE PARFUM

Stramonio to unikalne, unisex perfumy marki V Canto, które oddają magiczną moc i magnetyzm rośliny o tej samej nazwie. Stworzona przez Paolo Terenzi w 2018 roku, ta kompozycja czerpie inspirację ze starożytnych wierzeń Azteków, którzy wykorzystywali stramonium jako potężny alucynogen i afrodyzjak. Roślina ta, znana również jako "Zioło Czarownic", była szeroko stosowana w eliksirach miłosnych, pociągając za sobą niewinnych zakochanych.

Stramonio jest jak hipnotyzująca ścieżka, którą Lucrezia, znamienita postać z historii, używała do uwodzenia swoich ofiar. Każdy, kto podążał za tym zapachem, kończył niewolnikiem niewytłumaczalnej, fatalnej fascynacji. 

Perfumy otwierają się delikatnym bukietem kwiatów o hipnotyzującym, uwodzicielskim charakterze. Różnorodność nut otwierających, takich jak szafran, jaśmin, orchidea i goździk, tworzy miękką, kojącą aurę, która jest zarazem zmysłowo wprowadzająca w stan euforii. 

Serce kompozycji ukazuje swą intensywną, ostry jak nóż siłę, która jest podkreślona przez szarą ambro, zmiękczonej przez słodką wanilię i efervescentną różę piżmową. 

Podstawą tej niepowtarzalnej kompozycji jest silny, złożony zapach cennych gatunków drewna, takich jak czerwony paczuli i afrykański heban, spleciony z wyrafinowanym mechem dębowym i afrodyzjakalnym piżmem. 

Stramonio jest esencją uwodzenia - jedna kropla tego perfumy to klucz do świata fatalnej fascynacji i nieodpartego magnetyzmu. To prawdziwa magia zamknięta w butelce, stworzona dla tych, którzy pragną kusić i uwodzić.

Nuty Zapachowe
Głowy
Szafran, Jaśmin, Orchidea i Goździk (roślina)
Serca
Ambra, Laska wanilii i Piżmo
Bazy
Mech dębowy, Drzewo hebanowe, Piżmo i Paczula
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741682551

Opis

Nuty Zapachowe
Ambra
Goździk (roślina)
Heban
Jaśmin
Laska wanilii
Mech dębowy
Orchidea
Paczula
Piżmo
Szafran

Specyficzne kody

EAN13
8016741682551
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj