XERJOFF V MUSE EDP

860,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8033488159009
Marka:
OpisXERJOFF V MUSE EDP


Kolekcja: VOdkryj wyjątkową aurę XERJOFF V Muse EDP - perfumy, które świętują zmysłowość, tajemniczość i własną niezależność. Ta kompozycja jest jak niepokonany bohater, zawsze dążący do własnego przeznaczenia.


Każde psiknięcie V Muse to doświadczenie porównywalne z odkrywaniem tajemniczej opowieści, której bohaterem jesteś Ty. Otwarcie to pełne napięcia zderzenie akordów skóry, soczystej śliwki i bukietu białych kwiatów, co odzwierciedla wyzwanie, które muzy inspirują do twórczości.


Następnie, serce zapachu prowadzi nas w głąb tajemnic, odkrywając ciepłe, balsamiczne nuty dawany, czystku (labdanum) i uwodzicielskiego jaśminu. Ta harmonia symbolizuje nieustępliwość i siłę charakteru, przeciwstawiając się utartym regułom, które mówią, że to twórcy perfum są inspirowani do tworzenia.


Zapach kończy swoją opowieść na głębokiej, słodkiej bazie ambry, benzoesu, paczuli i soczystych malin, które niosą ze sobą obietnicę spełnienia, uwieńczenia procesu twórczego.


XERJOFF V Muse EDP, z kolekcji V, oddaje hołd taktylnej urodzie aksamitu - gładkiemu, głębokiemu i zaskakująco zmysłowemu. To perfumy, które świętują moc i namiętność procesu twórczego, inspirowane nie przez perfumiarzy, ale przez tych, którzy noszą te perfumy. Daj się ponieść tej niepowtarzalnej kompozycji, która pozwoli Ci stać się swoją własną muzą.


Nuty Zapachowe
Głowy
Śliwka, Skóra i Białe kwiaty
Serca
Jaśmin, Davana i Labdanum
Bazy
Malina, Bursztyn, Paczula i Benzoes
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8033488159009

Opis

Nuty Zapachowe
Benzoes
Białe kwiaty
Bursztyn
Davana
Jaśmin
Labdanum
Malina
Paczula
Skóra
Śliwka

Specyficzne kody

EAN13
8033488159009
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj