KINETIC NEL PARFUM

840,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8437021641073
Marka:
Opis

KINETIC NEL PARFUM

 

"NEL" to perfumy paradoksów, czarująca mieszanka, która przyciąga swoją niewinnością, a następnie urzeka swoim drapieżnym ostrzem. To miękkość kociąt połączona z ostrością ich pazurów; to piękno róż zrównoważone ich kolcami; to słodkość owoców jeżyny przeciwstawiona kolczastości krzewów, na których rosną.

 

Na początku "NEL" może Cię zmylić, możesz myśleć, że jesteś odporny na jej urok, ale zanim się zorientujesz, jesteś nią kompletnie zauroczony. To wielowymiarowy zapach, jakby narodzony z wielu wszechświatów, gdzie jabłka smakują jak rabarbar, a kwiaty niosą zapach dzikich zwierząt. Sensualna, zabawna i dzika, "NEL" to zapach dla zdobywców, łobuzów, nieodparty łamańce serc.

 

Perfumiarz Mark Buxton podjął wyzwanie, aby ucieleśnić NEL, postać tak żywą i realną, że jedna galaktyka ledwo mogłaby pomieścić jej energię. Jego interpretacja to śmiała mieszanka pikantnego ambergris, który przenika cały zapach, nadając mu zmysłowe i sensualne wykończenie. Nuty owocowe są kruche, cierpkie, pobudzające do jedzenia, soczyste i uzależniające, a następnie pojawia się wir kwiatów delikatnych i przezroczystych jak jasnoróżowy jedwab.

 

Trwający godzinami, "NEL" jest odważny i nieustraszony, stanowi oświadczenie samo w sobie.

Nuty Zapachowe
Głowy
Liczi, Jabłko, Geranium, Rabarbar i Nagietek
Serca
Róża, Jaśmin wielkolistny, Jeżyna popielica i Magnolia
Bazy
Mech, Wanilia, Bursztyn i Cedr
FLAKON
FLAKONMinimalistyczna i monolityczna forma butelki dyskretnie ukrywa luksusowe wykończenie i dbałość o każdy szczegół naszych produktów. Specjalnie zaprojektowane magnetyczne zamknięcie tworzy wrażenie dynamiki i chroni butelkę przed uszkodzeniem. Nowoczesność została połączona z ponadczasową tradycją i duchem rzemieślniczym. Wszystkie nasze kompozycje perfumowe zostały stworzone przez nagradzanych mistrzów perfumerii, korzystając z najlepszych dostępnych składników. Produkcja odbywa się w Barcelonie w rodzinnej firmie, która przez ostatnie 3 pokolenia doprowadziła tę sztukę do perfekcji. Pasja, miłość i wysokiej jakości surowce tworzą unikalny charakter każdego z naszych produktów.
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8437021641073

Opis

Nuty Zapachowe
Bursztyn
Cedr
Geranium
Jabłko
Jaśmin wielkolistny
Jeżyna popielica
Liczi
Magnolia
Mech
Nagietek
Rabarbar
Róża
Wanilia

Specyficzne kody

EAN13
8437021641073
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj