KINETIC UNREAL PARFUM

840,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8437021641059
Marka:
Opis

KINETIC UNREAL PARFUM

 

 

UNREAL dotyka Cię, zanim zdążysz zauważyć jego istnienie. Ciepła dłoń otaczająca Twoje palce. Jedwabisty policzek przylegający do Twojego. Pewne siebie ramiona, które Ciebie obejmują. Wszystko tutaj dotyczy zmysłów - biała irys szepce miękkie warstwy zamszu, wysadzane przyprawami - nieprzezroczystym czarnym pieprzem, szorstkimi jagodami jałowca, imbirem bardziej opalowym niż onyksowym.

 

Wdychaj! I przygotuj się na nadchodzące uniesienia, będąc zmywanym przez cytrynę z Amalfi! Gdy fala się rozbija, cofa się, pozostawiając Cię w osłupieniu, euforii - jak to się stało?! Tyle uderzeń serca! Zawrót głowy, ekscytacja, brak słów. A potem, cisza. Odległe brzęczenie skóry i żywic zbliża się do Ciebie, bez strachu. Zamknij oczy. Pozwól się otulić niezwykłością, ciemnym światłem, jasną ciemnością. Rzeczy, które trwają chwilę, trwają wiecznie.

Nuty Zapachowe
Głowy
Cytryna Amalfi, Biały irys, Czarny pieprz, Jałowiec i Imbir
Serca
Irys, Skóra, Magnolia, Benzoes i Rum
Bazy
Wetyweria, Cedr, Drzewo sandałowe i Fasolka tonka
FLAKON
FLAKONMinimalistyczna i monolityczna forma butelki dyskretnie ukrywa luksusowe wykończenie i dbałość o każdy szczegół naszych produktów. Specjalnie zaprojektowane magnetyczne zamknięcie tworzy wrażenie dynamiki i chroni butelkę przed uszkodzeniem. Nowoczesność została połączona z ponadczasową tradycją i duchem rzemieślniczym. Wszystkie nasze kompozycje perfumowe zostały stworzone przez nagradzanych mistrzów perfumerii, korzystając z najlepszych dostępnych składników. Produkcja odbywa się w Barcelonie w rodzinnej firmie, która przez ostatnie 3 pokolenia doprowadziła tę sztukę do perfekcji. Pasja, miłość i wysokiej jakości surowce tworzą unikalny charakter każdego z naszych produktów.
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8437021641059

Opis

Nuty Zapachowe
Benzoes
Biały irys
Cedr
Cytryna Amalfi
Czarny pieprz
Drzewo sandałowe
Fasola tonka
Imbir
Irys
Jałowiec
Magnolia
Rum
Skóra
Wetyweria

Specyficzne kody

EAN13
8437021641059
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj