M.INT 3-D SCENT EDP

woda perfumowana unisex

Dowiedz się więcejShow less
996,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
3701058400152
Marka:
Opis

M.INT 3-D SCENT EDP

"3-D SCENT" to unikalny, wyłącznie męski zapach o drzewno-szyprowym charakterze, stworzony przez francuską Philippine Courtiere. Jak kinematografia 3D daje nam poczucie głębi i pełnego doświadczenia, tak ten wyjątkowy zapach potrafi stymulować wyobraźnię, oferując wielowymiarowe, żywe i pełne wigoru wrażenia, znacznie bardziej intensywne niż klasyczne perfumy.

Mimo surowego wyglądu noszącego go, "3-D SCENT" zdradza wewnętrzną namiętną naturę, sugerując zaangażowanie i powagę, ale także zaskakującą spontaniczność w wyrażaniu kreatywności. Perfumy są lekko kwaskowate, nie wyraźnie ciepłe, dzięki czemu zachowują swoją energię i wigor. Główna tonacja kompozycji to zapach świeżo ściętej osiki, który nie staje się ciężki ani żywiczny.

Główny akord składa się z pikantnej żywicy elemi połączonej z ostrą nutą jagód jałowca i pieprzu, który delikatnie podgrzewa cały akord. Podczas stopniowego rozpuszczania się w powietrzu, nuty głowy ustępują miejsca mieszance igieł sosnowych i zmysłowych nut paczuli. Delikatne, spokojne i stylowe drewno cedrowe łagodzi intensywną komponentę.

Baza piramidy "3-D SCENT" zawiera nutę wysokiej jakości skóry i nieco suchy, ziemisty zapach mchu. Nuta bazy to również wyrafinowany bursztyn, który nie pozwala żywicznym nutom stać się zbyt szorstkimi, aby zasłonić resztę zapachowych modulacji.

Nosiciel "3-D SCENT" to aktywna osoba, która potrafi znaleźć innowacje nawet w klasyce. Jego pragnienie twórczości i sztywne logiczne myślenie tworzą magiczną mieszankę. Jest w stanie szybko przełączać się między różnymi zadaniami. Bukiet jest dyskretny, umiarkowanie trwały i składa się z niewyczuwalnych niuansów, które odróżniają go od podobnych kompozycji drzewno-szyprowych.

Nuty Zapachowe
Głowy
Jagody jałowca, Żywica elemi i Pieprz
Serca
Igły sosnowe, Cedr i Paczula
Bazy
Mech dębowy, Bursztyn i Skóra
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
3701058400152

Opis

Nuty Zapachowe
Bursztyn
Cedr
Igły sosnowe
Jagody jałowca
Mech dębowy
Paczula
Pieprz
Skóra
Żywica elemi

Specyficzne kody

EAN13
3701058400152
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj