TIZIANA TERENZI CASSIOPEA EXTRAIT DE PARFUM

1 350,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741642432
Opis

TIZIANA TERENZI CASSIOPEA EXTRAIT DE PARFUM

Cassiopea od Tiziana Terenzi to esencja wspomnień z dzieciństwa, zrodzona z podróży do domu rodzinnego na wakacje, gdzie Tiziana i Paolo Terenzi spędzali radosne dni, biegając po lasach, słuchając opowieści dziadka o roślinach i kwiatach, ucząc się je rozpoznawać po zapachu. Wtedy nikt z nich nie przypuszczał, że pewnego dnia ta gra stanie się ich pasją i "zawodem".

Niespokojny spokój małego miasteczka Frontone u podnóża góry Catria, zamieszkane przez zaledwie 1000 dusz, przerywany jest tylko przez tysiące zapachów kwiatów i roślin otaczających całą dolinę. Nieopodal znajduje się Fonte Avellana, miejsce medytacji i ciszy, które dodaje podróży duchowy smak poszukiwania. Ich mały dom był chroniony przez zamek Frontone, fortecę graniczną strzegącą terytorium, przez które Rzymianie przechodzili, aby dotrzeć do Adriatyku, a także ostatnią twierdzą Księstwa Montefeltro między XIV a XV wiekiem.

Miejsce pełne historii i cudów, wśród których spędzali beztroskie chwile. Wspinając się na najwyższą wieżę zamku, można było dostrzec masyw Monte Nerone aż do San Marino, a z drugiej strony patrzeć na błękit Adriatyku. Po kolacji, przy blasku olbrzymiego, żółtego księżyca, grali na wieży oświetlonej płonącymi pochodniami pod błyszczącym niebem pełnym gwiazd.

Stąd rodzi się esencja zapachowa Cassiopea, z charakterem jasnym i błyszczącym, która staje się nieśmiertelna, tak jak konstelacja, od której zapożyczyła swoją nazwę. Ten eteryczny i biały aromat, jak słoneczny południowy dzień, który prowadzi nas przez rzeczywistość i fantazję, jest w stanie uwolnić delikatne i lekkie aromaty, dzięki swoim nutom głowy składającym się z marakui i czarnej porzeczki, jednocześnie trwałym i długotrwałym dzięki sile kwiatu Melilotus, lilia i narcyz.

Cassiopea jest opowieścią o marzeniu, o cudownej podróży na skrzydłach wyobraźni, o wiecznym dziecku w każdym z nas, które spędza ciepłe letnie noce, licząc spadające gwiazdy. Lot do egzotycznych i nieznanych miejsc, gdzie mieszkają magiczne postacie w zapachowych lasach pełnych czaru. Spotkanie z jasno kolorowanymi wróżkami i elfami o wspaniałych zapachach, zebrane i na zawsze utrwalone w tym cennym nektarze wyobraźni. Cassiopea to zapach nieśmiertelny, który nigdy nie przestaje mówić o miłości i wdzięczności.

Kompozycja zapachowa otwiera się nutami marakui, czarnej porzeczki, cytryny i paproci. Serce składa się z goździka, różowej róży i konwalii, podkreślając kwiatowy charakter perfum. Baza to fasolka tonka, piżmo i drzewo sandałowe, dodając ciepła i głębi. 

Cassiopea to zapach, który przeniesie Cię w czasie i przestrzeni, pozostawiając trwały ślad swojego nieśmiertelnego piękna. Przygotuj się na podróż pełną zapachów, kolorów i emocji, która przekroczy granice rzeczywistości.

Rok wydania: 2015

Nuty Zapachowe
Głowy
Marakuja, Liść czarnej porzeczki, Cytryna i Paproć
Serca
Goździk (roślina), Róża herbaciana i Konwalia
Bazy
Fasolka tonka, Piżmo i Drzewo sandałowe
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741642432

Opis

Nuty Zapachowe
Cytryna
Drzewo sandałowe
Fasola tonka
Goździk (roślina)
Konwalia
Liść czarnej porzeczki
Marakuja
Paproć
Piżmo
Róża herbaciana

Specyficzne kody

EAN13
8016741642432
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj