TIZIANA TERENZI ECSTASY EXTRAIT DE PARFUM

990,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741952203
Opis

TIZIANA TERENZI ECSTASY EXTRAIT DE PARFUM

Ecstasy od Tiziana Terenzi to podróż w głąb "Świętego Ognia" duszy, pełna intensywnych emocji, pragnienia prawdziwej pełni i poszukiwania absolutnej piękności. Ten mistyczny i obejmujący zapach, stworzony przez Paola Terenzi, emanuje oryginalnością i silną osobowością. Zapach, który powstał podczas najbardziej poruszającego i głębokiego dnia naszego życia, jest wynikiem kreatywnego szału, inspirowanego siłą wiecznych i surrealistycznych uczuć.

Ecstasy to perła, która uchwyciła emocje i przemianę tych momentów, zamknięte w niezapomnianym i oczyszczającym wspomnieniu, które definiuje duchową przemianę z chłopca w mężczyznę. Na pierwszy rzut oka, zapach potrafi zaskoczyć, a nawet szokować swoją siłą, przypominającą cios w twarz dzięki potędze nut głowy pełnych kadzidła olibanu. Niemniej jednak, tuż po tym, otwiera się powoli na objęcie miłości i wewnętrznej świadomości, które wyrażają się poprzez białe nuty kwiatów, mistyczną moc bakhooru i cenne drewno.

W tych chwilach można odczuć nieskończoną energię miłości bliskiej osoby, która stapia się z naszą duszą, tworząc swoistą religię pamięci, która daje nam nowe poczucie bezpieczeństwa i nieskończonej siły. 

Ecstasy rozpoczyna się nutami świerku, sosny i otoczaka, przechodząc w serce zapachu, gdzie kadzidło miesza się z różą, paczulą i fiołkiem. W nutach bazowych znajdują się bursztyn, esencja ziemi, nuty drzewne, labdanum, drzewo sandałowe i fasolka tonka, tworząc ciepły i zmysłowy finał, który utrwala doświadczenie tego zapachu.

Jeżeli gotowy jesteś na podróż w głąb swojej duszy, Ecstasy od Tiziana Terenzi to zapach, który pozwoli Ci to zrealizować. Przygotuj się na doświadczenie, które zaskoczy, zaintryguje i ostatecznie otworzy drzwi do głębszego zrozumienia samego siebie.

Rok wydania: 2012

Nuty Zapachowe
Głowy
Świerk, Sosna i Otoczak
Serca
Kadzidło, Róża, Paczula i Fiołek
Bazy
Bursztyn, Esencja ziemi, Nuty drzewne, Labdanum, Drzewo sandałowe i Fasolka tonka
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741952203

Opis

Nuty Zapachowe
Bursztyn
Drzewo sandałowe
Esencja ziemi
Fasola tonka
Fiołek
Kadzidło
Labdanum
Nuty drzewne
Otoczak
Paczula
Róża
Sosna
Świerk

Specyficzne kody

EAN13
8016741952203
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj