TIZIANA TERENZI DELOX EXTRAIT DE PARFUM

990,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741882517
Opis

TIZIANA TERENZI DELOX EXTRAIT DE PARFUM

Delox marki Tiziana Terenzi to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy Delox, wydane w 2017 roku, są dziełem mistrza perfumeryjnego, Paolo Terenzi. 

Ta niezwykła kompozycja jest inspirowana podróżą żeglarską wokół wysp archipelagu Cyklady w Grecji i uwiecznia w swoim bukiecie wszystkie barwy i smaki najbardziej autentycznego i południowego Morza Śródziemnego. Beztroskie lato pełne upojnych zapachów, przenoszonych przez "Meltemi" (charakterystyczny wiatr dla tych szerokości geograficznych), z jego ciepłym i zmysłowym uściskiem, jest magicznie zawarte w tym zapachu, zainspirowanym przez dziewicze i prastare piękno Morza Śródziemnego.

Intensywny zapach kawy, przygotowanej w tradycyjnej "moka" (typowe naczynie do parzenia kawy), rozprzestrzenia się w powietrzu poranka, przeciętym przez zmieniającą się światłość odbitą od morza. W tle tego niekończącego się błękitu, otoczonego pachnącymi kwiatami i roślinami, które stają się jeszcze słodsze i bardziej uwodzicielskie dzięki dalekiemu echem zapachów miodu i słodkiej żywicy bursztynu.

Delox składa się z nut głowy: kawa, biały hiacynt i irys; nut serca: róża turecka, wanilia i opoponaks; oraz nuty bazy: miód, białe piżmo, bursztyn i cedr. Cenne esencje, uchowane w najdelikatniejszych szklanych ampułkach, przypominają dawne splendory wyspy, które są nadal obecne przez jej słynne ruiny świątyni Apolla, gdzie Odyseusz przycumował podczas swoich epickich przygód.

Hipnotyzująca siła białego hiacyntu, połączona z luksusem prawdziwego irysu i ekstazy róży, jest otulona nutami opoponaksu i palonej kawy, opartej na cennych nutach bursztynu i puderu, zdominowane przez nuty miodu. Całość jest podkreślana siłą cedru libańskiego. 

Delox to zapach przebudzenia otulonego cudem odkrycia, które prowadzi nas śladami naszej przeszłości, by lepiej zobaczyć naszą przyszłość. To perfumy, które nie tylko pachną, ale przenoszą cię w podróż - na egzotyczną wyspę pełną zmysłowych doznań i historii.

Rok wydania: 2017

Nuty Zapachowe
Głowy
Kawa, Biały hiacynt i Irys
Serca
Róża turecka, Wanilia i Opoponaks
Bazy
Miód, Białe piżmo, Bursztyn i Cedr
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741882517

Opis

Nuty Zapachowe
Białe piżmo
Biały hiacynt
Bursztyn
Cedr
Irys
Kawa
Miód
Opoponaks
Róża turecka
Wanilia

Specyficzne kody

EAN13
8016741882517
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj