V CANTO BY TERENZI LUCRETHIA EXTRAIT DE PARFUM

1 000,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741272509
Marka:
Opis

V CANTO BY TERENZI LUCRETHIA EXTRAIT DE PARFUM

Oto wykwintny i hipnotyzujący zapach, który doskonale oddaje postać fascynującej, wyrafinowanej, królewskiej, a jednocześnie bezwzględnie śmiertelnej kobiety. To perfumy, które ukazują naszą wizję Lucrezii Borgia, postaci o niewyraźnych konturach, które zanikają w tle jej ogromnej, uniwersalnej siły. 

Perfumy otwierają się z subtelnym urokiem, a jednocześnie są potężne i głębokie, jak echa oddziałującej siły Lucrezii. Cenne i hipnotyzujące kwiatowe nuty tworzą niepowtarzalny czar i tajemniczość, są bezwzględnie śmiertelne i niebezpieczne. Ten zapach jest skonstruowany niczym śmiertelna tajemna mikstura, która przyciąga i oczarowuje, zmusza do zbliżenia, a następnie porywa i hipnotyzuje na zawsze, bez możliwości ucieczki.

Zapach otwiera się subtelnym, słodkim i melodyjnym akordem owoców, które przypominają soczystą gruszkę i kwiat limy, ze zrównoważonym kontrapunktem różowego pieprzu i petitgrain. Zanim zdążysz się zorientować, śmiertelna siła narcotyzujących kwiatów już działa. Pojawia się tu cesarski jaśmin, otulony ostrym zapachem dzikich jaśminów, leżący na poduszce kawy i kakao, które zdobywają magiczną pikantność dzięki cennym i rzadkim goździkom z Zanzibaru.

Magiczny eliksir jest podtrzymywany przez potężną mieszankę egzotycznych drewna, takich jak paczula i cedr, które są podkreślone przez fascynującą słodycz balsamu benzoesowego z Sumatry i wanilii z Madagaskaru. 

To zapach o hipnotyzującej mocy i niezwykłej urodzie, której urok jest niepokojący i zmysłowy. Jeśli poszukujesz czegoś więcej niż zwykłych perfum, ta wyjątkowa kompozycja jest dla Ciebie. Czy jesteś gotowy, aby poddać się jej bezwzględnej sile?

Nuty Zapachowe
Głowy
Gruszka, Kwiat lipy, Różowy pieprz, Petitgrain i Wawrzyn
Serca
Jaśmin, Kawa, Kakao, Bursztyn i Goździk (przyprawa)
Bazy
Wanilia, Wiciokrzew, Benzoes, Cedr i Paczula
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741272509

Opis

Nuty Zapachowe
Benzoes
Bursztyn
Cedr
Goździk (przyprawa)
Gruszka
Jaśmin
Kakao
Kawa
Kwiat lipy
Paczula
Petitgrain
Różowy pieprz
Wanilia
Wawrzyn
Wiciokrzew

Specyficzne kody

EAN13
8016741272509
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj