TIZIANA TERENZI GOLD ROSE OUDH EXTRAIT DE PARFUM

990,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741972249
Opis

TIZIANA TERENZI GOLD ROSE OUDH EXTRAIT DE PARFUM

Przenieś się boso na pustynię z tajemniczym i intrygującym zapachem, który przenosi Cię do obozowiska pełnego ognia i dzikiej przygody. Pustynia jest miejscem, które echo najgłębszych pytań i amplifikuje dźwięki świata. Staje na granicy istnienia, na skrzyżowaniu miejsc teraźniejszych i przeszłych, jak miraż na granicy własnej tożsamości. 

Rozgrzewające, zmysłowe nuty nieznanej, dzikiej nocy, uwodzicielski aromat przypraw, siła wywoływana przez różę oraz pierwotny, kojący zapach miodu, wszystko to jest potęgowane przez siłę płomienia. To historia ekscytacji związanej z niezapomnianym doświadczeniem: pierwszą nocą spędzoną pod namiotem na pustyni. Ciemność i cisza tego magicznego miejsca, podobnie jak w tym zapachu, pobudzają i fascynują już od pierwszych nut głowy.

Tutaj uwodzicielska bułgarska róża otacza Cię niczym ciepły płaszcz, dając trwałą równowagę emocji. Ale nagle, podczas obracania, odczuwa się pełnię koloru ciemności i mrok, który przenika do podświadomości jak prastary niepokój. 

Ten zapach zawiera w sobie cały duch nieskończoności, tajemnicy i wolności. Wartościowe nuty naturalnego oud oddają całą intensywność i strach zamknięte w najciemniejszej nocy. Inspiracją dla stworzenia tego zapachu był cytat zebrany podczas jednej z podróży: "Pustynia jest równie ogromna jak niebo, jeśli chcesz być wolny jak ptak, żyj na pustyni, gdzie nie ma granic i kontroli".

Nuty głowy to sosna, piasek i bergamotka, które otwierają drogę do serca zapachu z różą, paczulą i czarnym pieprzem. Bazę stanowią oud, miód, piżmo, bursztyn i drzewo sandałowe, które nadają temu zapachowi trwałość i głębię. 

To jest zapach dla tych, którzy pragną wolności, tajemnicy i niezgłębionych przygód. Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć na tę wyjątkową podróż?

Rok powstania: 2012

Nuty Zapachowe
Głowy
Jodła, Piasek i Bergamotka
Serca
Róża, Paczula i Czarny pieprz
Bazy
Agar (oud), Miód, Piżmo, Bursztyn i Drzewo sandałowe
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741972249

Opis

Nuty Zapachowe
Agar
Bergamotka
Bursztyn
Czarny pieprz
Drzewo sandałowe
Jodła
Miód
Paczula
Piasek
Piżmo
Róża

Specyficzne kody

EAN13
8016741972249
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj