TIZIANA TERENZI BOREA EXTRAIT DE PARFUM

990,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741762581
Opis

TIZIANA TERENZI BOREA EXTRAIT DE PARFUM

Przywołując wspomnienia z romantycznego i pełnego kwiatów miasta Sanremo, zapraszamy na zapachową podróż, która zabierze Cię do serca Włoch. Znane jako "Miasto Kwiatów", Sanremo przyciąga swym ciepłym klimatem i łagodnymi morskimi bryzami, które unoszą się nad Zatoką Tigullio. Otoczone tarasami zasianymi różnymi gatunkami kwiatów, takimi jak jaśmin, magnolia, konwalia, frezja, różne odmiany róż, i cenna biała tuberoza, miasto oferuje prawdziwe uczucie kwiatowej rozkoszy. 

"Borea" od Tiziana Terenzi, stworzona przez Paola Terenzi, to zapach, który przenosi tę kwitnącą ekstrawagancję do butelki. Głowa zapachu otwiera się na niecodzienne, zaskakujące nuty, takie jak egzotyczna słodycz kokosa, soczysta gruszka, śliwka i delikatna gorycz migdała, które oddają niezwykłość i kreatywność miasta. 

Serce zapachu to kwintesencja tej kreacji, gdzie uwodzicielska, hipnotyzująca tuberoza spotyka się z nieodpartą atrakcyjnością jaśminu, wzbogaconą o moc bukietu składającego się z frezji i róż. Dodatek konwalii, czarnej magnolii, kwitnącej tylko raz na dwa lata, i białego irysu dodaje zapachowi jeszcze więcej złożoności.

Baza perfum opiera się na cennych nutach drzewnych, takich jak sandałowe drzewo z Indii i mech dębowy, które są jednak łagodzone delikatnością wanilii, podkreślonej przez uderzająco ciche piżmo. 

"Borea" to podróż bez powrotu do zaklętego labiryntu, z którego nie ma ucieczki. Jest to zapach, który na zawsze zmienia osoby go noszące, sprawiając, że stają się one niezapomnianą obecnością, taką jak krótka wizyta w Sanremo, kraju kwiatów, muzyki i miłości. Jeśli jesteś gotów na tę podróż, "Borea" czeka, aby Cię na nią zabrać.

Rok wydania: 2019

Nuty Zapachowe
Głowy
Kokos, Migdał, Gruszka i Śliwka
Serca
Tuberoza, Jaśmin, Frezja i Róża
Bazy
Wanilia, Piżmo, Drzewo sandałowe i Mech dębowy
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741762581

Opis

Nuty Zapachowe
Drzewo sandałowe
Frezja
Gruszka
Jaśmin
Kokos
Mech dębowy
Migdał
Piżmo
Róża
Tuberoza
Wanilia
Śliwka

Specyficzne kody

EAN13
8016741762581
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj