V CANTO BY TERENZI RICINA EXTRAIT DE PARFUM

1 575,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741852558
Marka:
Opis

V CANTO BY TERENZI RICINA EXTRAIT DE PARFUM

Ricina to wyjątkowe perfumy marki V Canto, które czerpią inspirację z rośliny o potężnej toksyczności - rącznika pospolitego (Ricinus Communis). Rycyna, białko zawarte w każdej części tej rośliny, szczególnie zaś w nasionach, ma silne właściwości trujące. Rącznik pospolity jest jednak rośliną o niewiarygodnej urodzie, pełną barwnych kolorów i atrakcyjnych owoców, zdolną do kwitnienia przez cały rok. To ona zdobiła ogrody Lukrecji Borgii, która uwielbiała tę roślinę ze względu na jej fatalne piękno i potężną truciznę, która nie pozostawiała śladów w ofiarach.

Jak dotąd nie znaleziono skutecznego antidotum na tę truciznę, podobnie jak nie ma obrony przed hipnotyzującą mocą tego niezwykłego zapachu, który otwiera się słodkimi i gorzkimi nutami owocowymi. Energetyczna sycylijska bergamotka i pomarańcza idealnie łączą się ze słodyczą brzoskwini i czerwonej śliwki, tworząc niezwykle kuszącą mieszankę.

W sercu zapachu odnajdujemy obfitość kwiatów jaśminu, splecione z irysem i piwonią. Całość jest mocno wspierana przez drzewne nuty paczuli i oud, które zostały umiejętnie złagodzone świeżością mchu dębowego.

Ricina to narkotyczny eliksir zamknięty w szlachetnej butelce, który nie pozostawia wyboru tym, którzy go wąchają... Jego magnetyczna moc przyciąga, a potem nie pozwala zapomnieć. Ten zapach to jedna z najbardziej pociągających, ale zarazem najbardziej śmiertelnych kompozycji w kolekcji V Canto. Kiedy raz doświadczysz jego hipnotyzującej mocy, nie będziesz mógł mu się oprzeć.

Nuty Zapachowe
Głowy
Bergamotka, Brzoskwinia, Olej pomarańczowy i Śliwka
Serca
Piwonia, Kwiat pomarańczy, Irys i Jaśmin
Bazy
Mech dębowy, Agar (oud), Paczula i Drzewo sandałowe
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741852558

Opis

Nuty Zapachowe
Agar
Bergamotka
Brzoskwinia
Drzewo sandałowe
Irys
Jaśmin
Kwiat pomarańczy
Mech dębowy
Olej pomarańczowy
Paczula
Piwonia
Śliwka

Specyficzne kody

EAN13
8016741852558
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj