V CANTO BY TERENZI FILI EXTRAIT DE PARFUM

1 950,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
8016741052590
Marka:
Opis

V CANTO BY TERENZI FILI EXTRAIT DE PARFUM

Fili to perfumy marki V Canto, które dosłownie znaczą "Czysty Pocałunek" w starożytnej grece. Ten nazwany wielką literą "Pocałunek", bo jest podniesiony do stanu czystości, jaki potrafi dać tylko prawdziwa miłość, wolna od cielesnych i ziemskich pragnień. 

Zawarte w tej cennej butelce, całkowicie ręcznie wykonanej przez doświadczonych rzemieślników, którzy nakładają warstwy cennych srebrnych liści, tworząc z każdej z nich unikalny na świecie egzemplarz, znajduje się srebrna esencja inspirowana czystym pocałunkiem. Ten podniosły pocałunek od wieków odbija się echem w dolinie wokół naszych ukochanych ziem, bo uważany jest za najważniejszy i najbardziej znany pocałunek w historii. 

Do dziś słychać echa odbijające się od ścian Zamku Gradara, gdzie kochankowie Paolo i Francesca przeżywali swoją miłosną historię, inspirując słynnych artystów na całym świecie. Wielkie dzieła zostały stworzone pod wpływem tego wiecznego pocałunku - poematy, poezje, obrazy, muzyka, rzeźby, a teraz, dzięki cennej Kolekcji V Canto, luksusowe, ręcznie robione perfumy. Miłość tak silna i czysta, że do dnia dzisiejszego, po wiekach, odbija się echem od wysokich murów Zamku, znanego jako Twierdza Miłości: miejsce, gdzie romantyzm i piękno są esencją życia.

Srebrny pocałunek, ze swoją energetyzującą świeżością i elegancką uwodzicielstwem, są wyrazem tej artystycznej kreacji, która otwiera się bąbelkującym bukietem owocowym i cytrusowym, gdzie efervescencja sycylijskiego grejpfruta i kalabryjskiej bergamotki łagodnie opadają na łóżko uwodzicielskiego cassis (czarnej porzeczki) z Prowansji. Ta głowa o świeżym i srebrnym charakterze łączy się z bardzo intensywnym i złożonym sercem, gdzie nuty nepalskiego kardamonu są połączone z cynamonem ze Sri Lanki. Te cenne przyprawy o silnym i zdecydowanym charakterze są połączone w naprawdę innowacyjnej równowadze z nutami toskańskiej skóry i cennego cypriolu z Indii.

Całe dzieło jest podparte mocną i potężną bazą, zapewniającą wyjątkową trwałość, gdzie na pierwszy plan wysuwa się drewno sandałowe z Indii i kubański cedr, połączone z drewnem brzozy z Romagny i mchem dębowym z Toskanii, starannie połączone z uwodzicielskim i afrodyzjakalnym działaniem rzadkiego fioletowego paczuli z Malezji i mitycznej szarej ambry.

Ta kompozycja o srebrnym i lśniącym charakterze zawiera w sobie pulsujący duch niezapomnianego pocałunku, który wibruje przy każdym powiewie. Fili to zapach drzewno-przyprawowy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, wydany w 2019 roku przez twórcę zapachów - Paolo Terenzi.

Nuty Zapachowe
Głowy
Grejpfrut, Bergamotka i Liść czarnej porzeczki
Serca
Skóra, Cypriol, Cynamon i Kardamon
Bazy
Mech dębowy, Nuty drzewne, Paczula i Bursztyn
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
8016741052590

Opis

Nuty Zapachowe
Bergamotka
Bursztyn
Cynamon
Cypriol
Grejpfrut
Kardamon
Liść czarnej porzeczki
Mech dębowy
Nuty drzewne
Paczula
Skóra

Specyficzne kody

EAN13
8016741052590
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj