Atelier Des Ors Villa Primerose : Hołd dla Elegancji i Sztuki

Wysłano na1 Miesiąc temu przez
Ulubione

 

Perfumy z Duszą: Villa Primerose - Połączenie Róży i Skóry

 


Atelier Des Ors, znana marka perfumeryjna, wprowadziła na rynek nową kompozycję o nazwie Villa Primerose. To wyjątkowy zapach, który jest hołdem dla elegancji jako sztuki życia oraz dla początków perfumerii, zwłaszcza tej związanej z miastem Grasse, sercem francuskiej perfumerii od 1886 roku.

 

Inspiracje i Historia

Villa Primerose to nie tylko nazwa perfum, ale także historyczna willa w Grasse, która od ponad stu lat była świadkiem rozwoju francuskiej perfumerii. Jak mówi Jean-Philippe Clermont, założyciel Atelier Des Ors, „chciałem oddać hołd emocjonalnej sile perfum, ich zdolności do przywoływania wspomnień oraz tworzenia nowych”​. Willa stała się miejscem spotkań, kultury i kreacji, gdzie elegancja jest nieodłącznym elementem życia codziennego.

 

Kompozycja Zapachu

Marie Salamagne, utalentowana perfumiarka, skomponowała Villa Primerose, opierając się na dwóch ikonicznych składnikach związanych z krajobrazem olfaktorycznym Grasse: różą i skórą. Jak sama mówi, „te materiały celebrują wspaniałość unikalnego dziedzictwa”​​.

Nuty głowy: różowy pieprz, gruszka, kardamon.
Nuty serca: róża centifolia, ambrette, irys.
Nuty bazy: skóra, piżmo, ambrowe nuty drzewne​​.

Villa Primerose to zapach kontrastów - łączy w sobie siłę i delikatność, hołd i nowoczesność. Ma elegancję gestu zakładania skórzanej rękawiczki i emanuje urokiem savoir vivre, przypominając o wytworności minionych epok, a jednocześnie wprowadzając świeżość i współczesny styl.

 

Wyjątkowe Doświadczenie

Atelier Des Ors znane jest z używania 24-karatowego złota w swoich flakonach, co nadaje im wyjątkowego charakteru i wiecznej elegancji. Flakony są również ozdobione wytłoczonymi promieniami, symbolizującymi blask słońca i sillage perfum, co jest hołdem dla technik cięcia kryształu z okresu Art Deco​​. Każda butelka perfum to małe dzieło sztuki, które zachwyca nie tylko zawartością, ale także wizualnym aspektem.

 

Sztuka Perfum

Perfumy Villa Primerose są częścią kolekcji Memory Lane, która nawiązuje do emocji i wspomnień związanych z zapachami. „Chciałem zanurzyć się w moich wspomnieniach i wspomnieniach tego świadka perfumerii z Grasse” - mówi Jean-Philippe Clermont​​. To zapach, który celebruje życie i jego piękno, a jednocześnie zachęca do tworzenia nowych, niezapomnianych chwil.

 

Warto Spróbować

ATELIER DES OR Villa Primerose jest dostępna w różnych pojemnościach, w tym 2ml próbce, co pozwala na wypróbowanie zapachu przed zakupem pełnowymiarowego flakonu​​. To doskonała okazja, aby doświadczyć unikalnego połączenia róży i skóry, które definiuje te perfumy. Dzięki subtelnym, ale zdecydowanym nutom, zapach ten sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, dodając elegancji i wyrafinowania każdej chwili.

 


Podsumowując, Villa Primerose to perfumy, które oddają hołd elegancji i tradycji, jednocześnie wprowadzając nowoczesne akcenty. To zapach dla tych, którzy cenią sobie wyrafinowanie i wyjątkową jakość w perfumerii. Dzięki połączeniu klasycznych i nowoczesnych składników, Villa Primerose stanowi esencję sztuki perfumeryjnej, której nie można przeoczyć. Zachęcamy do odkrycia tego niezwykłego zapachu, który z pewnością zainspiruje i oczaruje każdego miłośnika luksusowych perfum.

   

  

Pokrewne artykuły

Nowa Kolekcja od Atelier des Ors

przezŁukasz 1 Miesiąc temu
Ulubione

Odkrywając Atelier des Ors

przezMonika Bernasiak 10 Miesięcy temu
Ulubione
Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj