KAJAL JIHAN EDP

Woda perfumowana dla kobiet

Dowiedz się więcejShow less
995,00 zł
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt

 

Pojemność
Ulubione
Index:
3760310290610
Marka:
Opis

KAJAL JIHAN EDP

 

Jihan to... poświęcenie.

 

Jihan, arabska nazwa pięknego kwiatu szafranu, jest symbolem radości, młodości i beztroski. Ten kwiat pojawia się jako pierwszy znak wiosny. Kwiaty Jihan można znaleźć w kolorach białym, purpurowym i żółtym. Purpurowy Jihan jest najbardziej ceniony i odzwierciedla dumę, godność i sukces.

To jednak aspekt poświęcenia Jihan fascynował ludzi przez wieki: rezygnacja z czegoś pięknego i wartościowego na rzecz czegoś innego. Kwiat Jihan jest poświęcany, aby dać słynne nici, które są używane na całym świecie w kuchni: szafran, jeden z najdroższych przypraw na świecie.

 

"Gdy tworzyliśmy nasz sygnaturowy zapach Jihan - pracując z perfumerem Drom, Valerie Garnuch-Mentzel - wróciłem myślami do moich młodzieńczych dni, podziwiając umiejętności kulinarne mojej matki. Szczególnie pamiętam szafkę, w której przechowywana była mała święta słoiczka szafranu... Zawsze miałem wrażenie, jakby w słoiku krył się odrobina magii - uroczy mały pojemnik, który krył bogate czerwone nici. Z podziwem obserwowałem, jak moja matka infuzowała aromatyczną wodę różaną szafranem, a ja siedziałem zafascynowany, jak szafran zalega i woda staje się intensywnym czerwono-żółtym kolorem." - Moe Khalaf (Założyciel i Kreatywny Dyrektor Kajal).

 

Tak brzmi zapach Jihan - otwiera się unikalnym połączeniem szafranu i kwiatu jabłoni, które uwodzi zmysły. Ale podobnie jak w przypadku kwiatu Jihan, bogactwo jest poświęcane na rzecz czegoś większego. Pociągające podniecenie jest infuzowane sercem nut goździka, magnolii i róż, które łagodnie uspokajają noszącego zapach. Hojność tej kompozycji jest głęboko odczuwalna - bogata i dająca. W bazie piękna wanilia, oud, piżmo i sandałowiec z nutą paczuli nadają całości harmonii i doskonale ją zaokrąglają.

Nuty Zapachowe
Głowy
Szafran i Kwiat jabłoni
Serca
Róża, Goździk (przyprawa) i Magnolia
Bazy
Agar (oud), Wanilia, Paczula, Drzewo sandałowe i Piżmo
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
3760310290610

Opis

Nuty Zapachowe
Agar
Drzewo sandałowe
Goździk (przyprawa)
Kwiat jabłoni
Magnolia
Paczula
Piżmo
Róża
Szafran
Wanilia

Specyficzne kody

EAN13
3760310290610
O MARCE
Dostawa i Płatność
Opinie
Brak komentarzy

Napisz recenzję

  • Ogólna ocena:
  • Trwałość:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Zamknij
Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj